Jonsbo HX4170D – процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Тепло розсіюється одним 92-мм вентилятором. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 600-3300 обертів.
Чотири теплові трубки відводять відпрацьоване тепло від компонентів до тонких ребер охолодження кулера. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 290 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 38.85 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;AM4 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.71 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 506 ₴










