
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT V2 Black (SE-214-XT V2 BLACK)
1 088 ₴
- В наявності
- Код: 00-00203756
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-214-XT V2 Black - це високоефективний кулер для процесора, розроблений для оптимального охолодження та стильного вигляду вашої системи. Він належить до категорії повітряних кулерів баштового типу, що забезпечує відмінну продуктивність охолодження навіть для потужних процесорів.
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-214-XT V2 Black оснащений чотирма 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-120-K V2, який працює з максимальним рівнем шуму 27.2 дБ(A). На корпусі вентилятора є позначки, що вказують напрямок обертання лопатей та напрямок потоку повітря.
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-214-XT V2 Black оснащений чотирма 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-120-K V2, який працює з максимальним рівнем шуму 27.2 дБ(A). На корпусі вентилятора є позначки, що вказують напрямок обертання лопатей та напрямок потоку повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 128 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088 ₴









