Bluetooth-гарнітура Jabra Eclipse white
Бездротова гарнітура Jabra Eclipse - природне звучання в елегантному дизайні. Особливості: аудіо-динамік преміум класу. Найлегша гарнітура з створених компанією Jabra. Заряджається, поки знаходиться в кишені. Природне звучання в елегантному дизайні. Jabra Eclipse дає вам можливість відчути, як ніби ви можете перебувати в двох місцях одночасно. Плавні лінії, елегантний дизайн і неймовірно природне звучання створюють враження, що ви перебуваєте поруч зі співрозмовником, так що вам більше не доведеться відкладати розмову на потім. Пора почути по-справжньому природне звучання, обумовлене самою конструкцією.
Повністю поринете в розмову. Високоякісний динамік музичного класу Jabra Eclipse забезпечує неперевершену якість звуку як при телефонних розмовах, так і при прослуховуванні повідомлень або аудіокниг. Створена для успіху. Стильний дизайн. Чудово, коли в прагненні до успіху, ви залишаєтеся стильними. Jabra Eclipse - найлегша гарнітура з створених коли-небудь компанією Jabra. Передові технології, приховані в витонченому і елегантному корпусі, поєднуються з безкомпромісним комфортом.
Поспішайте у справах, залишаючись на зв'язку. Захисний корпус Jabra Eclipse не тільки надійно зберігає гарнітуру в дорозі, але є портативним зарядним пристроєм, що продовжує час роботи в режимі розмови на 7 годин, в цілому до 10 годин. Все ваше життя в кишені. Уявіть собі, що у вас є доступ до електронної пошти, текстових повідомлень, телефонних дзвінків і музиці без нагальної потреби свого телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Матеріал корпусу | акрил;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | прозора бічна панель;прозора передня панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ITX;micro-ATX;ATX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 2 072 ₴










