Смартфони, Multi SIM, Іміджеві, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.1", 1170 х 2532, 60 Гц, CPU - Apple A18, 8 Gb, 128 Gb, 48 Mpx, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, пило/вологозахист, гіроскоп, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Білий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Модель телефону | Apple iPhone 16e |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 167 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Apple A18 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceID |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 6 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;NavIC;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1170 х 2532 |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Тип екрана | Super Retina XDR (OLED) |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 762 ₴









