Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1600RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 31.2 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 56 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴









