Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1850 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 23.9 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 77 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.56 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1850 об/хв |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Рівень шуму | 23.9 dBA |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 416 ₴



