
Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000VA (UPLI-LI100KE-CG01B)
4 229 ₴
- В наявності
- Код: 00-00130735
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-290 В, АКБ - вбудована, GP07122L, LCD - без дисплея, 148 х 298 х 178 мм, 7.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴



