Серію COUGAR SC розроблено з сертифікатом ефективності стандарту ЄС 230 В для безперебійного подання електроенергії.
Ефективність перетворення енергії
Серія SC має сертифікацію за стандартом ЄС 80 PLUS 230 В і ККД до 88% при напрузі до 230 В, що гарантує надійне та ефективне подання електроенергії. DC-DC-перетворення
Конструкція DC-DC для ліній +3.3 В і +5 В забезпечує кращу стабільність напруги та вищу ефективність для компонентів наступного покоління.
Безшумний вентилятор із гідравлічним підшипником
Вентилятор COUGAR 120 мм із гідравлічним підшипником знижує тертя й оснащений автоматичним терморегулятором швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму, а також подовження терміну служби.
Одинарна шина +12 В з високим струмом
Надійна одиночна шина +12 В гарантує стабільне та надійне живлення інших компонентів ПК.
Покращена продуктивність і стильний дизайн
Плоска проводка не тільки покращує повітряний потік і підвищує ефективність розсіювання тепла, а й підвищує довговічність і простоту встановлення. Гладкий рельєфний чорний дизайн забезпечує акуратну і легку збірку ПК.
Сертифікати захисту
Ефективність перетворення енергії
Серія SC має сертифікацію за стандартом ЄС 80 PLUS 230 В і ККД до 88% при напрузі до 230 В, що гарантує надійне та ефективне подання електроенергії. DC-DC-перетворення
Конструкція DC-DC для ліній +3.3 В і +5 В забезпечує кращу стабільність напруги та вищу ефективність для компонентів наступного покоління.
Безшумний вентилятор із гідравлічним підшипником
Вентилятор COUGAR 120 мм із гідравлічним підшипником знижує тертя й оснащений автоматичним терморегулятором швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму, а також подовження терміну служби.
Одинарна шина +12 В з високим струмом
Надійна одиночна шина +12 В гарантує стабільне та надійне живлення інших компонентів ПК.
Покращена продуктивність і стильний дизайн
Плоска проводка не тільки покращує повітряний потік і підвищує ефективність розсіювання тепла, а й підвищує довговічність і простоту встановлення. Гладкий рельєфний чорний дизайн забезпечує акуратну і легку збірку ПК.
Сертифікати захисту
- UVP (захист від зниженої напруги). Якщо напруга падає нижче певного значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається.
- OVP (захист від перенапруги). Якщо напруги перевищують певне значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається.
- SCP (захист від короткого замикання). У разі короткого замикання ця функція запобігає пошкодженню основних компонентів блока живлення.
- OPP (захист від перевантаження). Якщо система перевантажена і потребує більше енергії від блока живлення, ніж він може надати, ця функція захисту активується.
- OCP (захист від перевантаження за струмом). Якщо струм на одній лінії вищий за вказаний, блок живлення автоматично вимикається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 45.8А |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 14A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 4pin, 8 pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 067 ₴









