Кронштейн ITech LCD 310
ITech з успіхом продається з 2002 року.У продукція сертифікована і відповідає всім Європейським стандартам, забезпечуючи гарантовану якість і безпеку для своїх клієнтів.
Товар виконаний з високоякісних і зносостійких матеріалів, таких як сталь, високоміцне загартоване скло і сплави алюмінію. Відмінною рисою товарів ITech є їх надійність, простота в збірці, доступна ціна, а також чудова упаковка, повний набір інструментів і деталей, необхідних для збірки. Продукція підходить для всіх відомих моделей телевізорів будь-яких виробників.
Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, при цьому зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора. Кронштейн легко монтується на стіну, сумісний зі стандартами VESA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50 x 50;75 x 75;100 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 27" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 15";15.4";15.6";16";17";18.5";19";20";20.7";21";21.5";21.6";22";23";23.6";23.8";24";25";26";27" |
| Розміри | 130 х 110 х 58 мм |
| Кут нахилу | ±15° |
| Форма кронштейна | похилилій |
- Ціна: 322 ₴

