для побутової техніки, для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 165-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 3, LCD - без дисплея, 130 x 440 x 200 мм, 22.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 165-300 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 3 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для відеоспостереження;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 772 ₴




