для монітора, для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 3, мінімальна підтримувана діагональ - 26", максимальна підтримувана діагональ - 42", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 25 кг, Нахил - 3° ~ -12°, Поворот - 90° ~ -90°, відстань до стіни - 67-383 мм, кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, інструкція, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Кут нахилу | 3° ~ -12° |
| Кут повороту | 90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴







