
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) (PSA3818)
788 ₴
- В наявності
- Код: 00-00079340
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) (PSA3818) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Блок дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Сумісність з: Asus Taichi 21-DH51, Asus Taichi 21-DH71, Asus VivoBook X201E Series, Asus VivoBook X202E Series, Asus VivoBook Q200E Series, Asus VivoBook F201E Series, Asus VivoBook S200E Series.
Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Блок дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Сумісність з: Asus Taichi 21-DH51, Asus Taichi 21-DH71, Asus VivoBook X201E Series, Asus VivoBook X202E Series, Asus VivoBook Q200E Series, Asus VivoBook F201E Series, Asus VivoBook S200E Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 30 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.75 A |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴




