Блок живлення для комп’ютера є ключовим елементом системи, який відповідає за стабільне та безпечне живлення всіх компонентів. Він перетворює електроенергію з мережі у необхідні для роботи ПК напруги та забезпечує рівномірний розподіл потужності між процесором, відеокартою, накопичувачами та іншими пристроями. Надійний блок живлення допомагає уникнути збоїв, перегріву та подовжує термін служби комплектуючих.
Вибір якісного рішення гарантує стабільну роботу комп’ютера як у повсякденних завданнях, так і під час високих навантажень — ігор, роботи з графікою чи відео.
Вибір якісного рішення гарантує стабільну роботу комп’ютера як у повсякденних завданнях, так і під час високих навантажень — ігор, роботи з графікою чи відео.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | 24+8 pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴









