
Кулер до корпусу Be quiet! Silent Wings PRO 4 120mm PWM (BL098)
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 00-00046375
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвічування - немае, рівень шуму - 36.9 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 83.9 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 36.9 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 300000 г |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 5.31 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




