GameMax VP-600-RGB — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 40 А |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Інше | підсвічування RGB |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V V2.31 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 056 ₴









