Настінне поворотно-похила кріплення KSL WM111T призначене для невеликих РК/LED телевізорів з діагоналлю від 13 до 28 дюймів і вагою до 15 кг. Дозволяє регулювати нахил телевізора, як по вертикалі, так і по горизонталі. Вертикальний нахил від 0° до 15°. Має 1 поворотний вузол. Завдяки поворотному кріпленню, є можливість дивитися телевізор з будь-якої частини приміщення.
Дуже зручний при розміщенні ТБ в кутку кімнати. Виріб виготовлений з листової сталі. Зручно та швидко монтується на стіну. В комплекті є всі необхідні деталі для установки кріплення. Відстань від стіни становить 96 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 50 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | шайба м8 — 3 шт. |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 28" |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 15";15.4";15.6";16";17";18.5";19";20";20.7";21";21.5";21.6";22";23";23.6";23.8";24";25";26";27";28" |
| Розміри | 118х118х43 мм |
| Кут нахилу | 15° |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴









