Комфортний перегляд
Відкрийте для себе чарівне зображення на розширеному дисплеї IdeaCentre AIO з плавною частотою оновлення та реалістичними відтінками. Крім того, завдяки динамікам Harman з покращеним звучанням і технології низького рівня синього світла, цей моноблок пропонує захоплюючий кінематографічний досвід без шкоди для очей.
Максимальна продуктивність, нульовий рівень шуму
Незалежно від того, над чим ви працюєте, з IdeaCentre AIO ви відчуєте максимальну продуктивність за відсутності шуму. Працюйте в режимі багатозадачності без перерв завдяки дивовижній продуктивності процесорів Intel Core.
Чіткіше. Детальніше
Залишайтеся на зв'язку з неперевершеною чіткістю. Пориньте у відеодзвінки нового рівня за допомогою чудової вебкамери IdeaCentre AIO. Lenovo Smart Meeting на основі алгоритму штучного інтелекту подбає про все, що потрібно для того, щоб ви виглядали під час відеодзвінків так, як ви хочете. Насолоджуйтеся захоплюючими розмовами без набридливого фонового шуму завдяки функції інтелектуального шумозаглушення.
Ергономічність
Незалежно від того, сидите ви прямо чи відкинулися на спинку крісла, регульовані шарніри IdeaCentre AIO дозволяють регулювати нахил від -5° до 15° та адаптувати пристрій до будь-якої висоти та пози.
Можливості підключення
Велика кількість портів дозволяє легко синхронізувати, заряджати та підключати кілька пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC233-CG |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудований мікрофон | є |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 192 |
| Додатково | TPM-модуль;бездротова зарядка зовнішніх пристроїв |
| Діагональ екрана | 27 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x USB 3.2 Gen2 Type А;1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;1 х Audio combo port;2 x USB 2.0;2 х HDMI;1 x RJ45 |
| Кардридер | немає |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Модель процесора | 1315U |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 135 Вт |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт пам'яті | PC5-41600 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.5 |
| Частота пам'яті | 5200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Чипсет | SOC |
- Ціна: 37 166 ₴








