1st Player PS-500BS - універсальний і надійний блок живлення потужністю 500 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 41A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




