Тепловентилятор Monte MT-1050 це універсальний помічник у Вашому будинку, адже він може використовуватись як літом, так і зимою.
Модель виготовлена в “класичному” білому корпусі, на передній панелі розміщені: регулятор потужності, перемикач режимів роботи та світловий індикатор увімкнення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | настільний;підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 267 х 230 х 140 мм |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | вентилятор;мобільність;терморегулятор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴

