AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.3 GHz, 3.8 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 7nm, AMD Radeon Graphics, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;для rx 580;для gtx 1050 ti |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴



