
Кулер до процесора Deepcool AG620 BK ARGB V2 (R-AG620-BKAMMN-GJD)
3 367 ₴
- В наявності
- Код: 00-00199904
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DeepCool AG620 ARGB V2 Black — це повністю чорний двовежевий кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільний радіаторний корпус для оптимального розсіювання тепла, та двома точно налаштованими 120-мм вентиляторами ARGB PWM для потужного охолодження.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипу, AG620 ARGB V2 Black забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташовані для забезпечення найкращої можливої теплопередачі від процесора через нікельовану пластину. В результаті, CTT 2.0 забезпечує підвищення продуктивності охолодження.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та досягає нижчого теплового опору в широкому діапазоні TDP.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипу, AG620 ARGB V2 Black забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташовані для забезпечення найкращої можливої теплопередачі від процесора через нікельовану пластину. В результаті, CTT 2.0 забезпечує підвищення продуктивності охолодження.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та досягає нижчого теплового опору в широкому діапазоні TDP.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1330 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1950 об/хв |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 67.88 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.4 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 367 ₴









