
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB PROART OC (PROART-RTX5080-O16G)
89 617 ₴
- В наявності
- Код: 00-00200416
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition вирізняється елегантним дизайном з текстурою натурального дерева і є першою відеокартою, що пропонує підтримку USB Type-C для більшої зручності у творчих робочих процесах.
Основана на архітектурі NVIDIA Blackwell із підтримкою DLSS 4, ця модель забезпечує виняткову продуктивність та інноваційні можливості для геймерів і контент-кріейторів.
- Компактний 2.5-слотовий форм-фактор із вдосконаленою системою охолодження — ідеальний баланс сумісності та продуктивності.
- USB Type-C — розширені можливості підключення для професійних робочих процесів.
- MaxContact із випарною камерою — максимально ефективна передача тепла для стабільної продуктивності.
- Фазозмінна термопрокладка GPU знижує температуру графічного процесора, підвищуючи надійність і довговічність.
- Axial-tech вентилятори забезпечують посилений повітряний потік.
- Мінімалістичний дизайн із благородним дерев’яним оздобленням і Aura-підсвічуванням для безмежної персоналізації.
- Виробництво за технологією Auto-Extreme гарантує точність складання та високу надійність.
- ПЗ GPU Tweak III — інтуїтивне налаштування продуктивності, розширений контроль температур і моніторинг системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Довжина | 304 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5080 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 304 x 126 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для майнінгу;для рендерингу;для стриму;для Counter-Strike 2;DLSS 4;для GTA 5 |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 30000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2730 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 617 ₴









