
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Samsung 19V, 3.16A, 60W (5.5x3.0) (PSS3851)
736 ₴
- В наявності
- Код: 00-00102042
Блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W (5.5x3.0) (PSS3851)
дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелику вагу, що дозволяє значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків
Samsung, що використовують для живлення параметри 19 V 3,16 A.
Блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W володіє системою захисту, яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Вдома або в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,16 А |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від короткого замикання;від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 736 ₴





