
Кулер до корпусу Lian Li Uni Fan SL WIRELESS LCD Reverse, 120-1 (G99.12RSLLCD1W1W.00)
2 435 ₴
- В наявності
- Код: 00-00201755
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless LCD Reverse 120-1.
- Підтримка L-Wireless Sync (потрібно для використання)
- Система блокування UNIFAN для оптимізованого управління кабелями
- Доступний у двох версіях: світлодіодний та рідкокристалічний (можна змішувати в одному кластері)
- Дві світлові зони для покращеного візуального сприйняття
- Повне програмне керування швидкістю вентилятора, світловими ефектами та РК-екраном через L-Connect 3
- Оптимізовано для потоку повітря та шуму, що робить його ідеальним для вентиляторів корпусів ПК
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 x 120 x 28 мм |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 435 ₴






