Ноутбук, який дозволяє робити більше
Dell Vostro 3530 – це елегантний бізнес-ноутбук із сучасним дизайном та вражаючою продуктивністю. Завдяки новітньому процесору Intel Core, відеокарті Intel Iris Xe Graphics, оперативної пам'яті DDR4 та твердотільному накопичувачу SSD, він легко справляється з усіма робочими завданнями, від базових до складних. Його чіткий 15-дюймовий дисплей з Full HD роздільною здатністю забезпечує приголомшливе зображення, яке пожвавить вашу роботу та розваги. А широкий набір дротових та бездротових інтерфейсів дозволить використовувати все, що вам необхідно для комфортнішого та продуктивнішого використання свого ПК. Тому, незалежно від того, працюєте ви чи навчаєтеся, цей ноутбук стане надійним супутником та ідеальним вибором для покращення вашого повсякденного користувальницького досвіду.
Оптимізована продуктивність
Vostro 3530 - гарний вибір для тих, кому потрібен потужний, але при цьому мобільний ноутбук. Завдяки процесору Intel Core i5 13-го покоління, цей комп'ютер забезпечить високу продуктивність, допомагаючи швидко обробляти навіть великі масиви даних.
А з базовими офісними завданнями, такими як робота з Word та Excel, він впорається взагалі граючи. Разом із продуктивною відеокартою Intel Iris Xe Graphics лептоп також зможе виконувати складніші завдання, а тому підійде для тих, хто займається графічним дизайном, створенням контенту тощо.
Там, де ви
Завдяки середнім для цього класу лептопів розмірам та вазі близько 1.66 кг цей ноутбук можна носити із собою куди завгодно. Крім того, ємність акумулятора дозволяє комфортно використовувати Dell Vostro 3530 протягом декількох годин при виконанні основних завдань. Таким чином, цей комп'ютер може супроводжувати вас скрізь – на роботі, у відрядженні, на навчанні чи подорожі – дозволяючи вам працювати там, де зручно і не залежати від обставин.
Мальовнича картинка з точними деталями
15.6-дюймовий дисплей ноутбука з панеллю WVA та співвідношенням сторін 16:9 надає вам великий простір для роботи, а також забезпечує яскраве та захоплююче зображення. Крім того, завдяки високій роздільній здатності Full HD ви можете насолоджуватися чіткою та деталізованою картинкою, що робить його ідеальним для завдань, що потребують точних деталей та ясності.
Широкі можливості підключення
Vostro 3530 також оснащений різними портами, включаючи два роз'єми USB 3.2 Gen 1, один USB 2.0 Type-A, один USB 3.2 Type-C та HDMI 1.4. З їх допомогою ви зможете легко та зручно підключати базові периферійні пристрої: від миші та принтера до портативних жорстких дисків та багатьох інших.
Крім того, завдяки Wi-Fi 802.11 ac у вас буде швидкий і стабільний доступ до бездротової мережі інтернет, а вбудований Bluetooth 5.0 дасть можливість бездротового підключення до колонок, навушників, клавіатур та багатьох інших периферійних пристроїв. Все це забезпечить вам стабільне та комфортне середовище для роботи та розваг, дозволяючи використовувати будь-які необхідні вам інструменти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Вага | 1.66 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 235.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;н |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 30 698 ₴








