Тонкий, легкий, правильний
Поєднуючи передові технології з мінімалістичним дизайном, ноутбук ASUS Vivobook S 14 OLED буде ідеальним помічником у сучасному житті. Тонкий (1,39 см) і легкий (1,3 кг), він є по-справжньому мобільною платформою і здатний працювати без підзарядки до 14 годин. Він готовий впоратися з будь-якими завданнями – завдяки передовій конфігурації з процесором AMD Ryzen H-серії. Для швидкого виклику асистента Copilot призначена окрема клавіша. Комфортному використанню пристрою сприяє ергономічна клавіатура з підсвічуванням, тачпад з великою площею поверхні та інтелектуальна камера AiSense.
Витонченість і легкість
Vivobook S 14 OLED – зразок портативності, адже його товщина становить всього 1,39 см, а вага – 1,3 кг. Такий ноутбук буде стильним і корисним аксесуаром у будь-якій подорожі.
Вишукана простота
Завдяки стильному, лаконічному дизайну у двох сучасних колірних варіантах, чорному і сріблястому, ноутбук Vivobook S 14 OLED стане відображенням бездоганного смаку його власника.
Потужна конфігурація
Vivobook S 14 OLED готовий впоратися з будь-якими завданнями – завдяки передовій конфігурації з процесором AMD Ryzen. Для швидкого виклику цифрового асистента Copilot призначена окрема клавіша.
Ще холодніше!
Система охолодження IceCool утримує температуру ноутбука Vivobook S 14 OLED на низькому рівні в будь-яких умовах, тому він зможе справлятися з найвищими навантаженнями без падіння продуктивності. Для обох вентиляторів використовується пиловий фільтр, який допомагає підтримувати систему охолодження в оптимальному стані.
Велика ємність і прискорена підзарядка
Акумулятор ємністю 75 Вт*год наділяє Vivobook S 14 OLED здатністю довго працювати без підключення до розетки, а завдяки технології прискореної підзарядки підготовка пристрою до нових справ не забирає багато часу.
Персоналізоване підсвічування
Клавіатура ноутбука Vivobook S 14 OLED оснащена однозонним повнокольоровим підсвічуванням, яке можна легко налаштувати на свій смак, вибираючи колір, візуальний ефект і рівень яскравості. Підтримується функція динамічного освітлення в Windows.
Збільшений тачпад
Тачпад, яким оснащений Vivobook S 14 OLED, має велику сенсорну панель, тому з його допомогою буде ще зручніше взаємодіяти з будь-якими додатками.
Підключення всілякої периферії
Vivobook S 14 OLED має все необхідне для підключення периферійних пристроїв: зовнішнього монітора, клавіатури і миші, динаміків або гарнітури.
Камера AiSense і шумозаглушення на базі ШІ
Інноваційна система камер і технологія шумозаглушення стали ще кращими завдяки новим алгоритмам штучного інтелекту. Ваші веб-конференції стануть ще більш продуктивними!
Захист конфіденційності
Ноутбук Vivobook S 14 OLED оснащений зручними засобами захисту. Серед них – інфрачервона камера, що дозволяє швидко розблокувати пристрій без введення пароля. Для захисту конфіденційності у камери є спеціальна шторка.
Насолода звуком
Vivobook S 14 OLED видає кришталево чистий звук при відтворенні музики, відеороликів і будь-якого іншого контенту.
Надійність за військово-промисловими стандартами
Ноутбуки ASUS споживчого класу проходять випробування на відповідність військово-промисловому стандарту надійності MIL-STD-810H. Це свідчить про їх міцність і довговічність, що означає тривалий термін служби, а значить і підвищену екологічність. Ви можете бути впевнені в тому, що ваш ноутбук ASUS ніколи не підведе вас в реальних сценаріях використання – ні сьогодні, ні в майбутньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310.5 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 15.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221.9 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook S |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 813 ₴







