Серія GWN7700M
Серія GWN7700M включає некеровані мультигігабітні мережеві комутатори для домашніх офісів та невеликих компаній. Вони забезпечують підключення до Інтернету із швидкістю до 2.5 Гбіт/с. Ці мультигігабітні комутатори з шістьма чи дев'ятьма портами підтримують швидкий Ethernet та підключення зі швидкістю 1 та 2.5 Гбіт/с. Вони також оснащені гігабітним портом SFP+ для оптоволоконного вихідного підключення зі швидкістю 1 або 10 Гбіт/с. GWN7700M і GWN77001M можна встановити на столи та стіни, вони не вимагають налаштування та підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX, виключаючи необхідність у з'єднувальних кабелях. Кожен порт підтримує автоузгодження, що дозволяє комутаторам визначати швидкість з'єднання будь-якого мережного пристрою (100/1000/2500 Мбіт/с) та підлаштовуватися, забезпечуючи сумісність та оптимальну продуктивність. GWN7700M та GWN7701M з автоматичним налаштуванням – це ідеальні некеровані мережеві комутатори для домашніх офісів та невеликих компаній, у яких потрібне високошвидкісне мультигігабітне підключення до Інтернету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;IC;RCM;UKCA |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.52 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 12 В |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8 |
| Кількість портів | 9 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний;настінний |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 3 486 ₴


