Надійне й просте у використанні джерело безперебійного живлення, для захисту робочого місця в офісі або вдома. Завдяки великій кількості розеток, ви зможете під'єднати до ДБЖ усе необхідне обладнання. Внутрішній стабілізатор напруги забезпечує роботи в широкому діапазоні напруги від 165 до 276 В.
Особливості:
- 2-ступеневий імпульсний і 1-ступеневий автоматичний стабілізатор напруги (AVR)
- LCD дисплей
- Широкий діапазон вхідної напруги
- Велика кількість вихідних роз'ємів для зручного використання
- Кріплення для розміщення на стіні
- Розширений екорежим для енергоощадження
- Автоматична самодіагностика
- Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження
- Захист від розряду та перезаряду батарей
Комплектація:
- ДБЖ
- Шнур живлення (вбудований у корпус)
- Гарантійний талон.
- Інструкція щодо експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Вхідна напруга | 165 до 275 В |
| Вихідна потужність | 510 Вт |
| Вихідна напруга | 850 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Клас товару | базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 828 ₴





