Ноутбук HP ZBook – це пристрій, який призначений для професійного використання у різних галузях, включаючи дизайн, архітектуру, інженерію.
Ноутбук HP ZBook має високу продуктивність, якісну графіку та широкі можливості для розширення.
Пристрій виконаний у стильному та сучасному дизайні, що робить його не тільки функціональним, а й привабливим візуально. Ноутбук також забезпечує високий рівень безпеки даних завдяки сучасним технологіям захисту.
Завдяки зручній клавіатурі та великому екрану, робота на ноутбуці HP ZBook комфортна та ефективна.
Крім того, ноутбук HP ZBook має міцний корпус, який захищає його від пошкоджень та дозволяє використовувати пристрій в умовах підвищеного навантаження та мобільності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315.6 мм |
| Вага | 1.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;Smart Card;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Zbook |
| Також шукають | для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;2024 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 556 ₴






