HP ProBook 455 G10 — чудове рішення для виконання поставлених завдань. Ноутбук має тонкий корпус, сучасні компоненти в начинці, а також елегантний вигляд.
Начинка моделі представлена сучасним процесором AMD Ryzen 7 7730U та місткою оперативною пам'яттю. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних та запуском енергомістких додатків. У апаратній конфігурації моделі також наявний SSD-диск, робота якого полягає у записі та збереженні інформації.
Широкий IPS-екран 15.6" дюймів дозволить насолодитися переглядом фільмів та зручно працювати з файлами чи будь-якою інформацією, а ергономічна клавіатура з цифровим блоком допоможе під час роботи з таблицями.
Ноутбук оснащений вебкамерою та мікрофоном, які потурбуються про комфорт під час проведення онлайн-співбесід або відеоконференцій. У ноутбуці передбачена підтримка стандарту WiFi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
HP ProBook 455 G10 — ваш помічник, який завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на AMD;на Ryzen |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 36 960 ₴






