14-дюймовий ноутбук HP ProBook 440 надає підприємствам, що розвиваються, надійний ПК із вбудованими інструментами для співпраці та підключення з багаторівневою безпекою кінцевих точок, що відповідає очікуванням комерційного рівня.
Оптимізовано для гібридної роботи
Виглядайте якнайкраще, де б ви не працювали, завдяки розширеним функціям камери та налаштуванням освітлення.
Перевірено на міцність
Пройшов 19 тестів MIL-STD 4 на довговічність і легкість обслуговування, що допомагає максимально ефективно використовувати ваші інвестиції в ІТ.
Продуктивність для зростаючого бізнесу
Виконуйте складні завдання завдяки новітньому процесору Intel, довгому ресурсу батареї та пам’яті та накопичувачу з можливістю оновлення.
Багатоядерний процесор Intel 13-го покоління
Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та вартості з процесором Intel Core 13-го покоління, щоб плавно та надійно виконувати численні робочі завдання за допомогою кількох процесорних ядер.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого ПК і надійність швидкого з’єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення швидко розвивається за межі традиційних антивірусних можливостей. Захистіть свій ПК від атак, яких раніше не бачили, за допомогою HP Sure Sense, який поєднує аналіз поведінки з передовими методами ШІ, щоб забезпечити винятковий захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 321.9 мм |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 51 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 213.9 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | для студента;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;до 25 000 грн;до 30 000 грн; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 22 587 ₴






