HP Laptop 15 - стильний ноутбук, який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Швидкий і надійний
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6» дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором AMD Ryzen, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з опрацюванням великої кількості даних, запуском енергоємних додатків і розробкою проєктів.
Широкі можливості підключення
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко здійснювати запис і передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проекторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Білий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Вага | 1.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;2 x USB 3.2 Gen 1;HDMI 1.4b;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 10.5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 15 232 ₴






