Настав час скористатися силою. Представляємо нову лінійку ігрових ноутбуків із штучним інтелектом від GIGABYTE. Новий AORUS 16X оснащений процесором Intel Core та графічним процесором для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків для потужного генеративного штучного інтелекту. Ai Nexus, комплексний досвід штучного інтелекту як для геймерів, так і для авторів, піднімає керування живленням, ігрову продуктивність та програмне забезпечення для генеративного штучного інтелекту на новий рівень. Тепер все стало ще більш функціональним завдяки передовій технології охолодження WINDFORCE Infinity.
Формуйте бачення
Чим більшу картину ви бачите, тим більшого ви досягнете. AORUS 16X має збільшену область перегляду із співвідношенням сторін 16:10, а завдяки запатентованій конструкції рамки GIGABYTE він забезпечує краще у своєму класі занурення, ніж будь-коли.
Ноутбуки GeForce RTX 40 Series
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів та творчих людей. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на базі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Найвища ігрова продуктивність
AORUS 16X забезпечує найвищу продуктивність настільного рівня.
Краща пам'ять DDR5-4800
Ігрові ноутбуки AORUS підтримують найвищі специфікації DDR5-4800, доступні сьогодні на ринку. Швидкість 4800 МТ/с повністю розкривається, збільшуючи частоту кадрів в іграх та забезпечуючи стабільну продуктивність системи під час багатозадачності і навіть у найінтенсивніших іграх.
Охолодження
Завдяки вентиляторам підвищеної потужності та конструкції Efficient Total Thermal, AORUS 16X здатний працювати без дроселювання при важких робочих навантаженнях та залишатися непоміченим при легких навантаженнях.
Звукове враження
AORUS 16X, оснащений технологією Dolby, підвищує якість зображення та звуку до рівня кінематографічного свята для ваших очей та вух. Просторові звуки та розширений HDR-контент вражають вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX (2.2 - 5.2 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 99 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Gigabyte AORUS |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
- Ціна: 72 294 ₴









