Працюйте швидко та комфортно
Зосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель та ковпачки для клавіш, а також підіймальна петля для більш ергономічних кутів запястя та посилений потік повітря забезпечують більш комфортне використання. Багато портів і слотів означає, що ви можете підєднатися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу у разі аварії. Крім того, цей сертифікований TÜV Rheinland ноутбук із програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей при тривалому використанні.
Залишайтеся під захистом
Trusted Platform Module 2.0 — це комерційний чіп безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи компютер був зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3 1305U (3.3-4.5 ГГц) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 21 695 ₴








