Працюйте швидко та комфортно
Зосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель та ковпачки для клавіш, а також підіймальна петля для більш ергономічних кутів запястя та посилений потік повітря забезпечують більш комфортне використання. Багато портів і слотів означає, що ви можете підєднатися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу у разі аварії. Крім того, цей сертифікований TÜV Rheinland ноутбук із програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей при тривалому використанні.
Залишайтеся під захистом
Trusted Platform Module 2.0 — це комерційний чіп безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи компютер був зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Вага | 1.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 235.56 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Також шукають | для графічного дизайну;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на Windows;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 36 362 ₴








