Основна продуктивність у новому, сучасному дизайні
Покращена мобільність і продуктивність, тривалий час автономної роботи та абсолютно новий інноваційний дизайн роблять цей пристрій надійним помічником. Ноутбуки Dell Pro виготовлені з використанням до 30% переробленого пластику (PCR).
Працюйте розумніше
Отримайте виняткову продуктивність, тривалий заряд батареї та потужний локальний ШІ завдяки опційним процесорам Intel Core Ultra серії 200U, що мають вбудовані NPU, GPU і CPU.
З платформою Intel vPro ІТ-відділи отримують багаторівневий захист, можливість віддаленого керування та надійну стабільність, необхідну для підтримки бізнесу.
Інноваційна сталість
Безкомпромісна надійність для підтримки вашої продуктивності — це перше у світі комерційне ПК, створене з модульним портом USB-C, що має до 4 разів кращу стійкість до скручування та до 33 разів кращу ударостійкість, що підвищує довговічність і спрощує ремонт.
Просте ІТ-керування
Dell пропонує найбезпечніші та найзручніші в керуванні комерційні ПК, а також сучасні сервіси та рішення для спрощення роботи ІТ-відділів.
Почніть оновлення парку пристроїв з ProDeploy, щоб системи були готові до використання з першого дня, і забезпечте їх безперебійну роботу завдяки рішенням ProSupport.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313.7 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 55 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Waves MaxxAudio Pro |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Висота | 20.37 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 225.3 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Pro |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 56 065 ₴









