Це легко. Це сильно.
MacBook Air відмінно впорається і з роботою, і з розвагами, а чип M2 розкриє ще більше можливостей цього надзвичайно компактного ноутбука. Завдяки 18 годинам роботи без підзарядки ви зможете взяти свій MacBook Air куди заманеться та довірити йому будь‑які завдання.
Тонкий і легкий на підйом
MacBook Air надзвичайно легкий і завтовшки трохи менше двох сантиметрів, тож він легко впишеться у ваше життя. Його створено з турботою про планету, тому MacBook Air із чипом M2 на 50% складається з перероблених матеріалів — уперше в історії Apple. До речі, міцний корпус із переробленого алюмінію мають усі ноутбуки MacBook Air.
До чипа повний сил
Ви тільки відкриваєте MacBook Air, а він уже готовий зрушити гори. І хоч як сильно ви його навантажите, він працюватиме абсолютно безшумно завдяки конструкції без вентиляторів. Незалежно від того, чи ви працюєте в режимі багатозадачності й перемикаєтеся між додатками, редагуєте відео в iMovie або граєте в Baldur’s Gate 3 в ігровому режимі, чип M2 забезпечує високу швидкість і плавність усього, що ви робите.
Акумулятора вистачить на весь день
MacBook Air із чипом M2 забезпечують до 18 годин автономної роботи, тож ви можете залишити адаптер живлення вдома.
Знайомитеся з Mac?
Якщо ви любите iPhone, ви полюбите Mac. Mac розробили таким чином, щоб його можна було освоїти так само легко, як і iPhone. І абсолютно неважливо, копіюєте ви текст на телефоні та вставляєте його на Mac чи спілкуєтеся з друзями в Повідомленнях або шукаєте пристрої в Локаторі, адже Mac та iPhone відмінно працюють разом.
Чітко і ясно. Він неймовірний
Дисплей Liquid Retina в MacBook Air — це справжнє видовище, що підтримує 1 мільярд кольорів і має роздільну здатність, яка до 2 разів вища, ніж в аналогічних дисплеях для ПК. Фотографії та відео відтворюються з високою контрастністю й чіткими деталями, а текст має надчіткий вигляд, що полегшує його читання.
Підключення, що тішить око
Кабель живлення MagSafe легко підʼєднується та відʼєднується завдяки використанню магніту, що дає змогу уникати падінь пристрою. Два порти Thunderbolt дають змогу підʼєднувати високошвидкісні аксесуари й заряджати Mac. А спеціальний порт підтримує високоомні навушники. Модель із чипом M2 дає змогу підʼєднуватися до мереж Wi‑Fi 6E, пропускна здатність яких майже вдвічі вища, ніж у Wi‑Fi 6.
Розблокуйте все дотиком одного пальця
Зручну й тиху клавіатуру Magic Keyboard із підсвічуванням оснащено повнорозмірними функціональними клавішами й датчиком Touch ID, який дає змогу швидко, легко та безпечно розблоковувати Mac і входити в додатки та на сайти — і все це одним дотиком пальця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 304.1 мм |
| Вага | 1.24 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 52.6 Втг |
| Ємність батареї | 52.6 Втч |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt;Вихід для навушників |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 11.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Графічний чипсет | Apple M2 Graphics (8-core GPU) |
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Додатково | Touch ID;датчик освітлення;Трекпад Force Touch |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Золотий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Sequoia |
| Роздільна здатність екрана | 2560х1664 (Liquid Retina) |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Air |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | Liquid Retina |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 50 061 ₴




