Gorenje OR2000E - це сучасний масляний радіатор, який здатний досягти необхідної температури в лічені хвилини. Завдяки його якісній роботі і швидкому прогріванню, ви зможете завжди насолоджуватися теплом і затишком вашого будинку в холодну пору року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 640 х 408 х 280 мм |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | автовідключення;економічний режим;таймер |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Терморегулятор |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | Обігрівання |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для кімнати;для квартири;з таймером |
| Тип | Оливний |
| Тип керування | електронне;пульт ДК |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від замерзання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴



