Залишайтеся на зв'язку в будь-якому місці
Ноутбук ThinkPad E16 (16) — ідеальний вибір для сучасних професіоналів, оскільки завдяки акумулятору великої ємності здатний опрацювати без підзарядки протягом цілого дня. Він оснащений безліччю портів та роз'ємів, включаючи Intel Thunderbolt 4 та HDMI, та різними варіантами високошвидкісних засобів комунікації, включаючи модуль Intel Wi-Fi 6. Крім того, ThinkPad E16 (16) обладнаний повнорозмірною клавіатурою з цифровим блоком, що забезпечує комфортну роботу з великою кількістю числових даних далеко від офісу.
Продуктивний, але при цьому екологічний
Цей ноутбук серії ThinkPad не тільки підтримує широкі можливості для роботи та розваг. При проектуванні пристрою інженери Lenovo приділяли особливу увагу його екологічності.
Гарантія надійності та довговічності
Lenovo орієнтується при тестуванні на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Вони пройшли перевірку на відповідність вимогам 12 суворих стандартів та понад 200 перевірок якості. Ноутбуки ThinkPad будуть надійно працювати в найекстремальніших умовах, від арктичних снігів до запорошених бур. Проведені випробування підтверджують також стійкість до впливу несприятливих зовнішніх факторів (температура, тиск, пил, вологість та вібрація).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.81 кг |
| Ширина | 356.1 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);Thunderbolt;Комбінований аудіороз |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Висота | 19.85 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 247.7 мм |
| Графічний чипсет | UHD Graphics 13th Gen |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 7 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;новинки;до |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 32 563 ₴










