Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 8, розроблений для малого та середнього бізнесу та досвідчених користувачів. Завдяки вищій швидкості обробки даних ви без проблем впораєтеся зі складними завданнями з обробки даних. Крім того, розширені функції розумно оптимізують енергоефективність для інтенсивних робочих процесів для більш швидкого реагування на обчислення.
Легкість та більше можливостей за будь-яких умовВідчуйте мистецтво мобільності завдяки витонченому і тонкому профілю ThinkBook 16 Gen 8. Його легкий алюмінієвий корпус і модульна конструкція забезпечують надзвичайну міцність, а також гнучкість для роботи в найрізноманітніших умовах. Майже безмежні рамки збільшують простір на екрані, гарантуючи, що кожна презентація або сеанс потокового передавання даних буде вражаючою.
Приголомшливе зображення екрану та чудовий звукНасолоджуйтеся приголомшливою чіткістю зображення на ноутбуці ThinkBook 16 Gen 8, який постачається з додатковим сенсорним екраном. Велика площа екрану та яскраві кольорові контрасти дарують унікальну візуальну насолоду, а технологія Dolby Audio забезпечує збагачене звучання. Крім того, він має сертифікат TÜV Eyesafe, що гарантує захист від надмірного навантаження на очі.
Стала потужність для комфорту без зусильУ ноутбуці ThinkBook 16 Gen 8 пріоритетом є комфорт користувача поряд із високою продуктивністю. Його вдосконалена клавіатура має точно вирівняні клавіші, що забезпечують ергономічний і тактильний дотик. Крім того, він витримує випадкові пролиття рідини для підтримки стабільної продуктивності та має сертифікат ENERGY STAR 9.0, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати.
Безмежні можливості для розумної роботиНезалежно від того, де ви працюєте - в офісі чи в дорозі, цей потужний пристрій пропонує широкі можливості розширення завдяки великому об'єму пам'яті та накопичувачам. Широкий вибір портів дозволяє без зусиль передавати файли та надавати спільний доступ до екрану без затримок. Крім того, безшовне з'єднання та технологія шумозаглушення гарантують безперебійну онлайн-співпрацю, зменшуючи динамічні відволікаючі фактори.
Впевнено захищайте свою цифрову конфіденційністьПосильте свою цифрову безпеку з ноутбуком ThinkBook 16 Gen 8. Модуль Trusted Platform Module (TPM) забезпечує надійне шифрування даних. Додатковий зчитувач відбитків пальців Match-on-Host (MOH), інтегрований у кнопку ввімкнення, забезпечує швидкий і безпечний вхід у систему та миттєве завантаження. А шторка конфіденційності веб-камери додає додатковий рівень захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.0;2 х USB Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253 мм |
| Графічний чипсет | Intel Arc 140T |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | для графічного дизайну;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 37 799 ₴









