Отримайте нові можливості з витонченим і сучасним ультрапортативним ноутбуком Zenbook 14 OLED. Його тонкий і легкий корпус вміщує в собі потужний процесор AMD з підтримкою технологій штучного інтелекту і графікою Radeon. Акумуляторна батарея з подовженим терміном служби забезпечує живлення протягом усього дня, а повний набір портів розширює можливості підключення периферійних пристроїв. Шарнір ноутбука дає змогу розкривати екран на 180 градусів, а яскравий дисплей OLED і сучасні динаміки дарують неймовірні відчуття під час роботи та розваг. Ще одна перевага цього елегантного ноутбука - екологічний дизайн, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища.
Мобільність без турботНасолоджуйтеся неперевершеною портативністю завдяки тонкій, легкій і міцній конструкції ноутбука з плавними гранями. Zenbook 14 OLED готовий до будь-яких викликів, де б ви не були!
Заряд на цілий деньНе прив’язуйте себе до електромережі, працюйте ефективно де б ви не були. Zenbook 14 OLED забезпечить вам необхідну потужність на цілий день і навіть більше. А коли прийде час підзарядитися, технологія швидкого заряджання допоможе зробити це швидко й легко!
Сила штучного інтелектуПрацюйте ефективно із Zenbook 14 OLED! Інтегрований у процесор прискорювач штучного інтелекту AMD Ryzen AI, швидкісний SSD-накопичувач місткістю, великий об'єм оперативної пам’яті та бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 6E зменшують час на очікування і підвищують ефективність незалежно від того, де ви працюєте.
Барвисте, плавне зображенняДисплей OLED зробить кожну мить перегляду неймовірною. Він має зручне для перегляду вебсторінок співвідношення сторін 16:10 і тонку рамку, завдяки чому співвідношення екрана до корпусу становить цілих 87%.
Чудове звучанняНезалежно від того, що ви слухаєте, потужний, кришталево чистий звук, який видають динаміки, інтелектуальний підсилювач і технологія ASUS Audio Booster, подарує вам справжню насолоду.
Більше комфорту, менше відволіканняЕксклюзивна технологія Quiet Keyboard елегантно усуває нав’язливі шуми, зберігаючи комфорт як у вашому особистому просторі, так і в оточенні. Для полегшення роботи з числами тачпад обладнаний віртуальною цифровою клавіатурою ASUS NumberPad 2.0.
Зручне підключення периферіїZenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого й безперебійного з'єднання в дорозі, тож вам не доведеться носити із собою надокучливі адаптери й перехідники. Є навіть зручний аудіороз’єм!
Найкраща якість спілкування онлайнКамера ASUS AiSense робить все, щоб ви виглядали у найкращому світлі під час віртуальних конференцій.
Чітко чуйте та будьте почутіТехнологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення використовує велику базу даних, складену методом глибинного навчання, щоб усувати фонові шуми мікрофона та вхідного аудіо.
Миттєве розблокуванняФункція Windows Hello дозволяє швидко й безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІЧ) сенсором.
Механічна шторка вебкамериВебкамера ноутбука оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Відповідність військовому стандарту СШАНоутбуки ASUS відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312.4 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;1 x USB 4.0 Type-C;HDMI 2.1;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp Technology |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 14.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 220.1 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | MIL-STD 810H;NumberPad;USB Type-A - RJ45 Адаптер ;алюмінієвий корпус;Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;з металевим корпусом;легкі;маленькі;на AMD;на Ryzen;тонкі;уль |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 48 078 ₴








