Створений для життя
Мінімалізм зовні, максимум потужності всередині. ASUS Vivobook S16 – ультратонкий, легкий ноутбук із дизайном, у якому переважають чіткі лінії, і продуктивністю, яка дійсно вражає. Мінімалістська естетика робить його ідеальним доповненням до будь-якого стилю життя, а преміальний логотип, вигравіруваний на кришці за допомогою верстату з ЧПК, додає нотку вишуканості та елегантності. Насолоджуйтеся бездоганною портативністю й вишуканим стилем без жодних компромісів щодо швидкодії.
Натхнений природою
Натхнений природою
Гармонійна нейтральна палітра кольорів і металевий корпус – втілення сучасного стилю життя. Розкішний, але стриманий дизайн робить пристрій ідеальним супутником для творчості та відпочинку.
Більше інтелекту, менше обмежень
Більше інтелекту, менше обмежень
ASUS Vivobook S16 перевершує всі очікування завдяки ідеальному поєднанню стилю та продуктивності. Оснащений у максимальній конфігурації процесором AMD Ryzen, він забезпечує комфортну роботу, зокрема під час створення контенту та перегляду вебсторінок. Залишайтеся на зв’язку та працюйте ефективно, де б ви не були, з додатковим бонусом у вигляді тривалого часу роботи від акумулятора. Що б ви не робили – працювали, творили чи відпочивали – ASUS Vivobook S16 гарантує плавну та безперебійну роботу. Він адаптується до ваших потреб і трансформує спосіб, у який ви працюєте й відпочиваєте.
Більше автономності, менше турбот
Більше автономності, менше турбот
З ноутбуком ASUS Vivobook S16 ви завжди будете готові до роботи! Від світанку до заходу сонця і навіть довше – цей пристрій готовий до будь-яких викликів завдяки акумулятору високої ємності (70 Вт*год), що забезпечує майже добу автономної роботи для роботи та розваг.
Більше захисту, менше турбот
Більше захисту, менше турбот
Підвищте рівень конфіденційності за допомогою функції розпізнавання обличчя Windows Hello. Її доповнює платформа Microsoft Pluton, яка поєднує в собі новітні апаратні рішення, мікропрограми та програмне забезпечення для ефективного захисту від кіберзагроз, що постійно еволюціонують. Ваші пристрої перебуватимуть у безпеці, де б ви не були: вдома, на роботі чи будь-де ще.
Ідеальне поєднання
Ідеальне поєднання
Насолоджуйтеся справжнім комфортом завдяки інтеграції функцій ноутбука та смартфона для здійснення дзвінків, написання повідомлень і доступу до файлів за допомогою технології Microsoft Phone Link. Ця технологія покращує взаємодію різних платформ, об’єднуючи всі ваші пристрої в єдину уніфіковану систему.
Справжня плавність
Справжня плавність
IPS-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD і матовим покриттям забезпечує чітке, яскраве зображення для комфортного перегляду в будь-якому місці – він ідеально підходить для роботи, навчання тощо.
Більше портів, менше клопоту
Більше портів, менше клопоту
ASUS VivoBook S14 пропонує повний набір портів для підключення будь-яких периферійних пристроїв. Забудьте про надокучливі перехідники та адаптери – підключайте свої пристрої без проблем. Цей пристрій створений для мобільного життя.
Великий інтуїтивний тачпад
Великий інтуїтивний тачпад
Тачпад зі збільшеною поверхнею, ніж у попередньої моделі, відповідає пропорціям дисплея. У поєднанні з підтримкою інтелектуальних жестів це полегшує взаємодію з ноутбуком.
Надійна конструкція, бездоганне виконання
Надійна конструкція, бездоганне виконання
Ноутбуки ASUS відзначаються підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 (3.2 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 250.6 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 740M |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 888 ₴







