Ноутбук ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY015 (90NB1681-M000K0)
24 651 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00184110
Ноутбук ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY015 (90NB1681-M000K0)Немає в наявності
24 651 ₴
+380 (93) 804-84-30
Інтелектуальний, ефективний, захищений
Відкрийте для себе сучасні технології для ефективної роботи з ASUS Vivobook S14, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей витончений і стильний ноутбук стане надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. Оснащений процесором Intel Core та акумулятором ємністю 70 Вт*год, який забезпечує до 20 годин автономної роботи, він гарантує високу продуктивність у будь-якій ситуації. Його металевий корпус є водночас стильним і практичним, а яскравий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD та якісна аудіосистема зроблять відеоконференції та перегляд відео ще більш захопливими. ASUS Vivobook S14 створений для комфортної роботи та насолоди кожною миттю!
Створений для життя
Для цілодобового використання
Ідеальне поєднання
Більше занурення
Більше портів, менше клопоту
Великий інтуїтивний тачпад
Надійна конструкція, бездоганне виконання
Відкрийте для себе сучасні технології для ефективної роботи з ASUS Vivobook S14, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей витончений і стильний ноутбук стане надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. Оснащений процесором Intel Core та акумулятором ємністю 70 Вт*год, який забезпечує до 20 годин автономної роботи, він гарантує високу продуктивність у будь-якій ситуації. Його металевий корпус є водночас стильним і практичним, а яскравий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD та якісна аудіосистема зроблять відеоконференції та перегляд відео ще більш захопливими. ASUS Vivobook S14 створений для комфортної роботи та насолоди кожною миттю!
Створений для життя
Мінімалізм зовні, максимум потужності всередині. ASUS Vivobook S14 – ультратонкий, легкий ноутбук із дизайном, у якому переважають чіткі лінії, і продуктивністю, яка дійсно вражає. Мінімалістська естетика робить його ідеальним доповненням до будь-якого стилю життя, а преміальний логотип, вигравіруваний на кришці за допомогою верстату з ЧПК, додає нотку вишуканості та елегантності. Насолоджуйтеся бездоганною портативністю й вишуканим стилем без жодних компромісів щодо швидкодії.
Для цілодобового використання
З ноутбуком ASUS Vivobook S14 ви завжди будете готові до роботи! Від світанку до заходу сонця і навіть довше – цей пристрій готовий до будь-яких викликів завдяки акумулятору високої ємності (70 Вт*год), що забезпечує повний день автономної роботи для роботи та розваг.
Більше захисту, менше турбот
Більше захисту, менше турбот
Підвищте рівень конфіденційності за допомогою функції розпізнавання обличчя Windows Hello для входу в систему, яка працює швидко та надійно. Пристрій забезпечує посилений захист від нових загроз, де б ви не були – вдома, на роботі чи в дорозі.
Ідеальне поєднання
Насолоджуйтеся справжнім комфортом завдяки інтеграції функцій ноутбука та смартфона для здійснення дзвінків, написання повідомлень і доступу до файлів за допомогою технології Microsoft Phone Link. Ця технологія покращує взаємодію різних платформ, об’єднуючи всі ваші пристрої в єдину уніфіковану систему.
Більше занурення
IPS-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD і матовим покриттям забезпечує чітке, яскраве зображення для комфортного перегляду вмісту. Цей дисплей пропонує розширений робочий простір та якісне зображення для комфортної роботи, продуктивного навчання та захопливих розваг.
Більше портів, менше клопоту
ASUS VivoBook S14 пропонує повний набір портів для підключення будь-яких периферійних пристроїв. Забудьте про надокучливі перехідники та адаптери – підключайте свої пристрої без проблем. Цей пристрій створений для мобільного життя.
Великий інтуїтивний тачпад
Тачпад зі збільшеною поверхнею, ніж у попередньої моделі, відповідає пропорціям дисплея. У поєднанні з підтримкою інтелектуальних жестів це полегшує взаємодію з ноутбуком.
Надійна конструкція, бездоганне виконання
Ноутбуки ASUS відзначаються підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315.2 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 223.4 мм |
| Графічний чипсет | UHD Graphics 13th Gen |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для програміста;для студента;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;до 25 000 гр |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 651 ₴
