Приготуйтеся до великих пригод разом із Vivobook S 14 Flip, суперуніверсальним ноутбуком-трансформером із шарніром, що розкриває дисплей на 360°, який подарує справжню свободу для роботи або розваг. Насолоджуйтеся плавною роботою програм завдяки новітньому процесору Intel Core та швидкому накопичувачу SSD, а також потіште свої очі чудовим зображенням на 14-дюймовому дисплеї WUXGA. Це ідеальний ноутбук для повсякденних завдань та стильного відпочинку, а завдяки великій кількості портів, зокрема зручному порту USB 3.2 Gen 2 Type-C, до нього легко підключити будь-які пристрої. Виберіть один із трендових кольорів – спокійний синій Quiet Blue або прохолодний сріблястий Cool Silver – і зробіть Vivobook S 14 Flip частиною свого світу вже сьогодні!
Надійність військового класу
Ноутбук Vivobook S 14 Flip (TP3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Ширина | 313.2 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2;1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;1 х USB 2.0;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 227.6 мм |
| Графічний чипсет | UHD Graphics 13th Gen |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 44 018 ₴










