ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 — це легкий і портативний ноутбук з 15.6-дюймовим FHD IPS дисплеєм, який забезпечує чітке зображення з антибліковим покриттям. Потужний процесор AMD Ryzen 5 7520U з чотирма ядрами та 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5 гарантують швидку багатозадачність. Зібраний SSD на 512 ГБ та сучасна графіка AMD Radeon, пристрій ідеально підходить для щоденної роботи та розваг. Компактний дизайн вагою лише 1.63 кг робить його зручним для подорожей, а Wi-Fi 6E забезпечує стабільне з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6E |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 410 ₴










