Acer TravelMate P4 13 – це 13-дюймовий ноутбук для роботи, що поєднує в собі продуктивність, безпеку та стиль. Він забезпечує професіоналам широкі можливості завдяки тонкому та міцному корпусу, потужному процесору Intel Core та довговічному акумулятору з функцією швидкого заряджання.
Преміум дизайн
Виконуйте роботу та майте добрий вигляд при цьому. Цей тонкий та міцний ноутбук з роздільною здатністю WUXGA та дисплеєм 16:10 має корпус із магнієвого сплаву, військовий стандарт сертифікації MIL-STD-810H та технологію Acer Dust Defender.
Оптимізована безпека та управління
Преміум дизайн
Виконуйте роботу та майте добрий вигляд при цьому. Цей тонкий та міцний ноутбук з роздільною здатністю WUXGA та дисплеєм 16:10 має корпус із магнієвого сплаву, військовий стандарт сертифікації MIL-STD-810H та технологію Acer Dust Defender.
Оптимізована безпека та управління
Спростіть відеодзвінки за допомогою вебкамери HD із захисною шторкою, покращеного запису голосу з функцією шумозаглушення Acer Purified Voice на базі штучного інтелекту та спрямованих вгору динаміків із підтримкою DTS Audio.
Швидкі та міцніші з'єднання
Завдяки 2x2 Wi-Fi 6E та двом портам Thunderbolt 4 цей ноутбук дозволяє вам завжди залишатися на зв'язку та в русі, а також підтримує кілька дисплеїв 4K, передачу файлів, зарядку та багато іншого.
Швидкі та міцніші з'єднання
Завдяки 2x2 Wi-Fi 6E та двом портам Thunderbolt 4 цей ноутбук дозволяє вам завжди залишатися на зв'язку та в русі, а також підтримує кілька дисплеїв 4K, передачу файлів, зарядку та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312.6 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.98 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Колір | Темно-синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Також шукають | для програміста;для студента;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;до 25 000 грн;до 30 000 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 701 ₴







