TravelMate P2 14 AMD
Досягніть успіху в бізнесі за допомогою економічного ноутбука на базі новітнього процесора AMD Ryzen Pro серії 7000. Безпека та продуктивність, на які ви можете розраховувати при досягненні цілей сталого розвитку вашого бізнесу.
Створено для бізнесу
Легко крокуйте до успіху з новітніми процесорами AMD Ryzen Pro серії 7000, розробленими для поліпшення продуктивності та безпеки.
Безпека та керування
Захистіть конфіденційні дані без шкоди для бюджету за допомогою дискретного модуля TPM 2.0, Acer ProShield Plus і біометричного захисту.
Потужність штучного інтелекту та смарт-рішення
Використовуйте можливості штучного інтелекту за допомогою Acer PurifiedView, Acer PurifiedVoice з функцією шумопоглинання за допомогою ШІ, Microsoft Copilot з гарячими клавішами тощо.
Надійність та екологічна відповідальність
TravelMate P2 14 має міцну конструкцію, сертифіковану за стандартом MIL-810H. З функцією Acer Dust Defender накопичення пилу не завадить вашому прогресу.
Робота протягом усього дня, відсутність навантаження на очі
14-дюймовий дисплей WUXGA (1920 x 1200) з вузькою рамкою забезпечує кришталево чисте зображення зі 100% охопленням кольорів sRGB.
Ваш робочий простір, ваш шлях
Незалежно від того, чи перебуваєте ви в дорозі, чи під'єднані до робочої станції, TravelMate P2 має всі необхідні порти та швидкий зв'язок WiFi 6E.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U (2.9 - 4.55 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 329.5 мм |
| Вага | 1.51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233.1 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;на Windows;ультрабуки;до 30 000 грн; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 373 ₴








