Nitro V 15
Грайте по-новому з Acer Nitro V 15 - заряджайтеся адреналіном, як ніколи раніше. Цей ноутбук з ідеальним поєднанням стилю та потужності змінює уявлення про межі можливого для портативних комп'ютерів.
Більше ніж просто ефективність
Розкрийте свої ігрові таланти з Nitro V 15, продуктивність якого забезпечує процесор AMD Ryzen. У поєднанні зі швидкісним твердотільним накопичувачем і оперативною пам'яттю DDR5 він гарантує, що в усіх боях ви рухатиметеся, як блискавка.
Зберігайте холодний розум
Уникайте перегрівання навіть у найгарячіші моменти завдяки двом інноваційним вентиляторам та ефективній системі відведення теплого повітря з корпусу Nitro V 15. Навіть у розпал міжгалактичних конфліктів ваш ноутбук залишатиметься холодним, як відкритий космос.
Жодних обмежень із NitroSense
Проявіть стратегічний підхід до ігор зі службовою програмою NitroSense. Налаштуйте систему персонально під свій стиль - чи то підкрутіть вентилятори швидше для запеклих боїв, чи то підкоригуйте підсвітку для повнішого занурення в дослідження нових світів.
Режими роботи
Три основні режими: "Тихий", "Збалансований" і "Продуктивний"; Для роботи від батареї можна вибрати режим "Збалансований" або "ECO".
Керування вентиляторами
Можна обрати автоматичний режим або максимальне охолодження чи налаштувати власний режим, який відповідає вашим потребам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 6600H (3.3-4.5GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.3 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;3 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 23.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 239.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 7.5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
- Ціна: 34 556 ₴








