Це не просто звичайний Chromebook – пристрої Acer Chromebook Plus оснащені достатньою продуктивністю та корисними функціями, які допоможуть вам встигати більше в житті. Вбудований захист від вірусів, до 10 годин роботи від акумулятора, швидке завантаження менш ніж за 10 секунд й автоматичні оновлення в фоновому режимі - Chromebook Plus спрощує роботу, щоб ви могли зосередитися на виконанні своїх завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 326 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53.35 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 225 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | TPM модуль |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Chromebook |
| Також шукають | бюджетні;для студента;з SSD-диском;маленькі;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн;2024 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 368 ₴






