Випробуйте Aspire Go - ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, він оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.
Виняткова продуктивністьНасолоджуйтеся плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel Core, оперативній пам'яті до 32 ГБ і твердотільному накопичувачу до 1 ТБ. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.
Захоплюючі візуальні ефектиДля задоволення будь-яких потреб користувачів Aspire Go поставляється з різними розмірами екранів з візуально чіткими дисплеями. А завдяки технології Acer BlueLightShield ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого використання.
Зручний для користувача дизайнДоступний у різних колірах, він дозволяє легко підключати або заряджати ваші пристрої через два повнофункціональні порти USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI 2.1 роблять роботу з цифровими технологіями швидшою, зручнішою та приємнішою.
Оптимізація без зайвих зусильІнтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності. Рішення Acer TNR та Acer PurifiedVoice підвищують чіткість і якість відеодзвінків до нового рівня.
Дружній до планетиНоутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, й оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 27 053 ₴








